قفسه فلزی پیچ و مهره ای | خرید ، قیمت و مشخصات قفسه فلزی طوسی


قفسه فلزی پیچ و مهره ای

قفسه فلزی پیچ و مهره ای یکی از رایج ترین انواع قفسه بندی فلزی انباری میباشد . این نوع قفسه بندی به جهت نصب ساده و کاربرد زیاد سالهاست که جهت قفسه بندی انبار های با متراژ مختلف مورد استفاده قرار میگیرد .قفسه پیچ و مهره ای قابلیت استفاده در انبارهای ملزومات، قطعات یدکی و انبارهای مواد اولیه را دارا می‌باشد ضمنا بارگذاری کالا در انواع سیستم های قفسه بندی پیچ و مهره ای بصورت دستی انجام می‌گیرد. قفسه فلزی پیچ و مهره ای  از نبشی و صفحه قفسه، که به وسیله پیچ و مهره به یکدیگر متصل می‌گردند تشکیل شده و به صورت تک ردیف یا دوبل در چندین طبقه قابل اجرا می‌باشد .نوع نبشی با توجه به ارتفاع کل سیستم و تعداد طبقات اصلی قفسه بندی تعیین می‌گردد. این نوع قفسه بندی  فلزی دارای اجزایی از قبیل، ورق پشت و بغل، لبه جلو، جاکارتی، مقسم، پلاک راهنما و... می‌باشد .قفسه پیچ و مهره ای به دو شکل کلی قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک و قفسه بندی پیچ و مهره ای سنگین تولید و پیاده سازی میشود . شرکت قفسه بندی فلزی آرین شلف یکی  از عرضه کننده های  باکیفیت ترین اجزای قفسه پیچ و مهره ای در کشور میباشد . 

 

نصب و اجرای قفسه بندی پیچ و مهره ای :

نصب و اجرای قفسه پیچ و مهره ای در ابعاد کوچک کار ساده ای است اما هنگامی که سخن از یک انبار بزرگ و فضای گسترده با کالاهای متفاوت سبک و یاسنگین به میان آید دیگر پیاده سازی آن چندان کار ساده ای نیست و نیاز به تخصص فنی بالایی دارد . مشتریان گرامی ای که قصد پیاده سازی انواع قفسه بندی پیچ و مهره ای را جهت انبار خود دارند میتوانند ضمن تماس با کارمندان فروش آرین شلف اطلاعات کافی را دریافت نموده و سفارش قفسه خود را در سریعترین زمان ممکن ثبت نمایند . آرین شلف با دارابودن هزاران نمونه کار قفسه بندی فلزی انباری پیچ و مهره ای آماده است تا بهترین خدمات قفسه بندی فلزی را به کارفرمایان عزیز ارائه نماید .

 

قیمت قفسه فلزی پیچ و مهره ای:

قیمت قفسه بندی فلزی پیچ و مهره ای با توجه به نوع انبار ، نوع کالاهای موجود در انبار ، میزان وزن قابل تحمل ، ابعاد فیزیکی انبار ، نوع قفسه و ... تعیین میگردد . به همین علت قیمت پیاده سازی و اجرای قفسه فلزی بعد از بازدید و کسب اطلاعات قابل تعیین میباشد . این اطمینان به کارفرمایان گرامی داده میشود که قیمت فروش انواع قفسه فلزی پیچ و مهره ای آرین شلف بسیار مناسب و منصفانه بوده و همواره رضایت مشتریان مد نظر مدیران شرکت قفسه بندی آرین قفسه میباشد.

 

 تماس از طریق واتساپ