خرید و قیمت قفسه راک سنگین | قفسه فلزی | قفسه انباری


قفسه فلزی راک سنگین

 امروزه به‌ دلیل پیشرفت تکنولوژی و افزایش سطح تولید،  ایجاد نظم در قرارگیری محصولات در انبارهای کارخانه‌جات،تولید‌ی‌ها،ادارات دولتی و شخصی امری اجتناب ناپذیر به‌ شمار می‌آید.قفسه فلزی راک سنگین یک انتخاب درست جهت انبارش انواع کالاهای سبک و سنگین میباشد و از آن میتوان در انبارهای مختلف صنعتی استفاده نمود .
قفسه فلزی راک سنگین
 
قفسه‌ فلزی راک که باتوجه به کاربرد و نوع محصولات انواع مختلفی دارد یکی از مهم‌ترین اجزای این انبارها یه شمار می رود.زیبایی، استحکام و درعین حال قابلیت دسترسی سریع به‌ محصولات از ویژگی‌های قفسه‌ فلزی راک است.
 
اجزاء اصلی قفسه‌بندی راک سنگین عبارت است از:
  •   بازو
  •  ستون
  •  صحفه یا پانل
 
 بازو راک: جزء افقی قفسه‌ بندی فلزی راک سنگین است که به قاب راک یا ستون متصل می‌گردد، پالت یا پانل‌های راک روی بازو قرار می‌گیرند، بازو‌ها درواقع نقش انتقال نیروی وزن محصولات به پایه یا ستون (قاب) راک را برعهده دارند. روش تولیدی بازوها رول‌ فرمینگ است و در شرایطی نیز قابلیت تولید انبوه در ابعاد دلخواه نیز میسر است. با‌توجه به نوع محصولات ۳ نوع کلی بازو راک تولید می‌گردد که عبارتند از: بازو راک باکس، بازو راک سیگما می باشد.ساده‌ ترین نوع بازو، بازو راک پروفیل است که به شکل پروفیل آهن تولید می‌گردد، تمرکز تنش در این نوع از بازو به دلیل وجود گوشه‌های تیز بسیار زیاد است و تحمل آن در برابر بارهای عمودی و تنش‌های پیچشی نسبت به بازو باکس و سیگما کمتر است. رنگ استاندارد تولیدی بازو راک نارنجی می‌باشد.  تفاوت‌های بین بازو‌ها نیز در ابعاد و ضخامت‌های آنهاست، شرکت قفسه فلزی شلف گستر در موارد انبوه می‌تواند اندازه‌ و رنگ های دلخواه شما را در بازو تولید کند.
 
پایه یا ستون راک: جز عمودی راک است که وظیفه‌ی اتصال قفسه‌ بندی به زمین و هم‌ چنین انتقال نیروی وزن به زمین را برعهده دارد، به پایه‌ قفسه فلزی راک، قاب راک یا ستون راک نیز گفته می‌شود، منظور از پایه در اصطلاح مهندسی همان قاب است زیرا از دو تیر و یک واسط که به‌ آن برسینگ یا مهاربند نیز گفته می‌شود، تشکیل شده است که تیرها را در کنار هم نگاه داشته است. جنس تولید قاب به‌مانند بازو از فولاد است.در واقع قاب یا ستون راک مجموعه‌ی ۲ تیر می‌باشد که توسط برسینگ به‌هم متصل شده است، به فاصله‌ی دو تیر نیز عمق قاب گفته می‌شود، عمق قاب مشخص کننده‌ی عرض پانل یا پالت راک می‌باشد، نحوه‌ی اتصال تیر‌های قفسه فلزی راک به‌هم توسط برسینگ می باشد و قیمت نهایی نیز برای هر ارتفاعی شامل این مجموعه می‌باشد. مجموعه‌ی قاب ملزومات دیگری نیز مانند پیچ اتصال پوشش به زمین، محافظ، قفل اطمینان و غیره دارد رنگ استاندارد تولیدی قاب راک طوسی می‌باشد.   
   
قفسه فلزی راک سنگین  
 پانل صحفه راک : همان صفحات فلزی و یا از پالت راک که پالت‌های چوبی یا پلاستیکی هستند که برای نگهداری محصولات استفاده می‌شود. استفاده از پانل راک که صفحات فولادی در ابعاد استانداردی هستند بیشتر به منظور نگهداری وسایلی هستند که حمل و نقل آنها راحت‌تر می‌باشد، منظور از راحت‌تر بودن حمل‌و‌نقل شامل هندسه‌ی مشخص محصول مانند کارتن، نداشتن وزن بسیار زیاد چون محصولاتی که روی پانل‌ها قرار می‌گیرند عموما توسط انسان‌ها جابجا می‌شوند. پانل‌های راک صفحات فولادی با ضخامت‌های 9/ و 1 و 1/25 میلی‌متر هستند.
 مشریان محترم جهت سفارش ابعاد و ضخامت های بیشتر ستون بازو و صفحه و همچنین تهیه نقشه مطابق موقعیت محل می توانند با شرکت قفسه بندی فلزی آرین شلف تماس حاصل فرمایند.

 تماس از طریق واتساپ