قفسه بندی فلزی | قفسه فروشگاهی |09129596808|قفسه آرین | قفسه بندی پانل راک


قفسه بندی پانل راک

نام دسته بندی محصول: قفسه بندی فلزی انباری
قفسه فلزی پانل راک یکی از مهمترین انواع قفسه فلزی انباری به شمار می رود . به جهت کاربردهای فراوان قفسه فلزی پانل راک شرکت قفسه بندی فلزی آرین شلف همواره کوشیده تا بر کیفیت و کارایی این نوع قفسه بیفزاید و انواع مختلف این نوع قفسه را تولید و اجرا نماید. انبارها از لحاظ کاربری انواع گوناگونی دارند و قفسه بندی فلزی پانل راک میتواند نیاز های بسیاری از انبارهای کالاهای سنگین و نیمه سنگین را برآورده سازد. قفسه بندی فلزی پانل راک طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده در انبارهای ملزومات ، قطعات یدکی، ابزارها و انبارهای مواد اولیه را نیز دارا می باشد. قفسه فلزی انباری پانل راک  جهت بارهای پرحجم با وزن متوسط و سنگین  تا حد 3 تن و با قابلیت بارگذاری به صورت لیفتراک مخصوص را دارا می باشد. قفسه فلزی پانل راک با نام های قفسه بندی ماشینی و قفسه بندی صنعتی نیز شناخته میشود. پوشش کف طبقات این نوع قفسه بندی از نوع کفپوش مخصوص پانل راک می باشد که بر روی بازوها بدون پیچ و مهره به تعداد مناسب و متناسب با عرض فریم تعبیه می گردد.
 
 از جمله ویژگی های قفسه فلزی انباری پانل راک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
 
- نصب سریع و آسان
- قابل تولید و اجرا در ابعاد مختلف
- تولید شده از  ورق گالوانیزه ضد زنگ 
- دسترسي به اقلام از هر طرف در قفسه بندی فلزی پانل راک امکان پذیر میباشد.
- قابلیت سفارش در رنگ های مختف
- قابلیت جابجایی ارتفاع طبقات قفسه‌ بندی شده
 
اطلاعات فنی سیستم قفسه بندی فلزی پانل راک
سیستم قفسه‌ بندی پانل راک پر کاربردترین سیستم قفسه بندی جهت بارگذاری اقلام سنگین و دارای حجم استفاده می‌گردد که این اقلام روی پالت‌های مسطح و یا پالت‌های دیواره دار به ‌صورت بار یکپارچه قرار می‌گیرند و توسط لیفتراک بارگذاری انجام می‌شود. اجزای این سیستم شامل قاب و اجزای آن، بازو، رابط‌های بین قاب، قفل بازو، زیر پالتی، پالت پروفیلی، محافظ ستون، بازوی تقویت، زیر جعبه‌ای، محافظ قاب و ... می‌باشد. رنگ استاندارد قاب‌ها طوسی، بازوهای و اجزای طبقات نارنجی و اتصالات گالوانیزه می‌باشند.
این نوع سیستم قفسه ‌بندی در انبارهای مواد، کالاها، قطعات سبک و سنگین، سردخانه‌ها و سایر موارد، مورد استفاده قرار میگیرد.
 
ویژگی‌های قفسه‌ بندی پانل راک:
 
- ارتفاع قابل اجرا :200 تا 1200 cm
- ابعاد قابل اجرای دهانه قفسه :400-360-330-300-270-232-200-194-180-135 cm
- عمق قابل اجرا :120-110-100-90-80-70 cm
حداکثر تحمل دهانه قفسه تا 20000 kg
حداکثر تحمل بار در هر طبقه 4000 kg


تماس از طریق واتساپ